Firmaların birçoğu artık stoklu ürün satışı yapmaktadırlar. Özellikle de raf ömrü uzun ürünlerin satışını gerçekleştiren işletmeler için stoklu çalışmak çok daha önemlidir. Eğer bir işletme üretim gerçekleştiriyorsa da stok yapmak durumunda kalabiliyor ve bu tür işletmeler kendilerine ait depolar oluşturup ürünlerini buralarda muhafaza ediyorlar. Ancak bu tür bölgeler konumları ve stoklanan ürünler gereği haşereler için de oldukça ideal ortamlar oluşturuyorlar. Bu tür zararlılardan kurtulmak ise ancak ilaçlama yapmak ile mümkündür. Depo ilaçlama konusu ise farklı bir deneyim ister. İçerisinde muhafaza edilen ürüne göre ayrı yöntemlerle ilaçlama yapılması gerekir. İşte bu nedenle de doğru depo ilaçlama servisi seçmek çok önemlidir. Peki, bu firma seçiminde neleri baz almak gerekir: Öncelikle anlaşma yapılacak olan firma ruhsatlı olmalıdır. Depo ilaçlama konusunda ciddi bir eğitimi olan ekiplerle çalışmış olması da önemlidir.
 
Doğru firma depoda pire ya da depoda fare görüldüğünde hangi ilaçların kullanılması ya da hangi yöntemlerle mücadele edilmesi gerektiğini iyi bilmeli. Sıradan yöntemler her haşerede etkili olmayabilir. Bu nedenle de depoda böcek görüldüğünde öncelikli olarak bu böceğin cinsi tespit edilmelidir. Yeterliliği olmayan kişiler ise bu ayrımı yapamazlar. Özellikle İstanbul gibi şehirlerde bu daha da fazla önemsenmesi gereken bir durumdur. Bunun nedeni ise az alanda çok kişinin yaşıyor olması. Özellikle de Avrupa Yakası depo ilaçlama şirketi seçiminde ruhsatlı olmasına ayrıca önem verilmelidir. Çünkü ticari kazanç ilkesi ile kurulmuş olan ve yeterli katkıyı sağlayamayacak pek çok firma vardır. Onlar size ucuz ilaçlama vaat ederler ve ne yazık ki kendi yapacağınız ilaçlama yöntemlerinden daha fazla katkı da sağlayamazlar.
 
Bizler de depo ilaçlama konusunda deneyimli ekiplerle faaliyet gösteren ve garantili ilaçlama yapan bir firmayız. Adımızı Anadolu Yakası depo ilaçlama şirketi olarak duyurmuş olsak da İstanbul’un her noktasına aynı kaliteli hizmeti sağlıyoruz. Mutlak memnuniyet ilkesi ile 7/24 saat çalışan firmamız ruhsatlı ve standartları takip edip teknolojik ekipmanlar ile uygulama gerçekleştirmektedir. Deniz İlaçlama firması olarak bizden bilgi almadan ilaçlama yaptırmayınız. En doğru uygulamayı en cazip fiyatlarla yaptırmak çok önemli.